Hakkımızda

Iss Fleet 2019 yılından itibaren faaliyetlerini sürdürmektedir. BMW, SKODA, RENAULT, VOLKSWAGEN marka otomobillerin kiralama, kasko ve ikinci el satış hizmetlerini sunmaktadır.

Kiralama

Iss Fleet, bireylere ve kurumlara 12 aydan 36 aya kadar uzun dönem kiralama hizmeti vermektedir. Kullanılmış otomobilleri ikinci el olarak kiralama veya satın alma hizmeti de sağlamaktadır. Kullanıcılar kiralanan otomobili satın alma önceliğine sahiptir.

Kasko

Iss Fleet, BMW, SKODA, RENAULT, VOLKSWAGEN marka otomobillere sigorta aracılık hizmeti veren kurumlar aracılığıyla kasko hizmeti sağlamaktadır.

Genel Yasal Notlar

Önemle belirtmek isteriz ki sunduğumuz hizmetler, finansal danışmanlık, kredi verme, sigortacılık veya sigorta aracılığı gibi hizmet ve faaliyetlerden değildir. Müşterilerimize bu nedenle kredi veya kredi kuruluşunun, sigorta veya aracısının seçimine yönelik ve/veya finansal nitelikte ya da sigortacılık sayılabilecek tavsiyelerde kesinlikle bulunmayız. Temel amacımız, müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği çeşitli hizmetleri tek bir çatı altında bulabilmesini sağlamaktır; bu nedenle, Iss Fleet araç alımına yönelik olarak, anlaşmalı olduğumuz kredi sağlayıcı kuruluşlarla müşterilerimiz için avantajlı kredi olanaklarının; Iss Fleet'den satın alınan otomobil müşterilerimize ise yetkili servislerimizde orijinal parçayla onarım imkanı sunan özel üretim kasko sigortası ürünlerinin bu konuda yetkili kuruluşlarca sunulmasına imkan yaratmaya çalışıyoruz.

Anılan seçkin markalı araçlar için sigorta ürün talepleri ilgili sigorta aracısı kuruluş ve kredi talepleri ise anlaşmalı kredi sağlayıcı kuruluşlar tarafından ele alınmakta olup kredi kullandırma şartları ve kararı münhasıran, ilgili kredi sağlayıcı kuruluşlar, sigorta şartları ise ilgili sigorta şirketleri tarafından belirlenmektedir. Iss Fleet şirketi, kredi ve/veya sigorta bakımından başvuru ve değerlendirme sürecinde ve sonrasında karar ya da sorumluluk sahibi değildir.

Anlaşmalı bankalar ve/veya finansman kuruluşları, kredi olanak ve avantajları, müşterilerimize özel üretilen sigorta ürünlerinin içerik ve kapsamı, yetkili satıcılarla irtibatlı sigorta aracısı kuruluşun belirlenmesi zaman zaman değişiklik gösterebilir. Güncel durum ve bilgi için daima, krediler bakımından Iss Fleet Finansal Çözümler Danışmanlarımızla, sigorta ürünleri bakımından ise yetkili satıcılarla irtibatlı sigorta aracısı ile görüşünüz.

Iss Fleet kampanyaları önceden haber vermeksizin sonlandırma hakkını saklı tutar

Kişisel verilerinizin işlenmesi ve bu konudaki haklarınız başta olmak üzere, hizmetlerimizdeki sorumluluk sınırlamaları ve diğer şartlar konusunda yasal not linkine tıklayınız.

Whatsapp Destek